Uherskohradišťští policisté pátrají po šestnáctileté dívce, která se ve čtvrtek 29. září nevrátila ze školy a do dnešního dne o sobě nepodala žádnou zprávu. Dívka je svěřenkyní dětského domova v Uherském Hradišti a v databázi pohřešovaných osob není poprvé.

Dívka je hubené postavy vysoké asi 160cm, má tmavě hnědé vlasy po ramena. Na sobě měla modré rifle a modrou bundu. V pravém uchu má náušnici tzv. tunel z modrého plastu a nad rtem piercing v podobě modré kuličky.

Je možné, že se pohřešovaná pohybuje na Hodonínsku nebo může být ve společnosti lidí z drogového prostředí.

Jakékoliv informace k pohřešované dívce přijmeme na tísňové lince 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

Zdroj: Policie ČR

ÚLEHLOVÁ SÁRA
hledaná žena
Pátrání vyhlášeno 29.9.2016
Bydliště – okres HODONÍN
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 155 až 165 cm
Zdánlivé stáří 15 až 17 let
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:

Uherskohradišťští policisté pátrají po šestnáctileté dívce, která se ve čtvrtek 29. září nevrátila ze školy a do dnešního dne o sobě nepodala žádnou zprávu. Dívka je svěřenkyní dětského domova v Uherském Hradišti a v databázi pohřešovaných osob není poprvé. Dívka je hubené postavy vysoké asi 160cm, má tmavě hnědé vlasy po ramena. Na sobě měla modré rifle a modrou bundu. V pravém uchu má náušnici tzv. tunel z modrého plastu a nad rtem piercing v podobě modré kuličky. Je možné, že se pohřešovaná pohybuje na Hodonínsku nebo může být ve společnosti lidí z drogového prostředí. Jakékoliv informace k pohřešované dívce přijmeme na tísňové lince 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.