Při nehodě bylo zraněno 13 osob, a to 11 příslušníků AČR a 2 osoby z civilního osobního automobilu. Informuje por. Mgr. Miroslav Doubek.

army

Krátce před osmou hodinou dnešního rána vyjížděly všechny složky IZS k dopravní nehodě, na které mělo účast pět vojenských vozidel a jedno civilní osobní vozidlo.

K události došlo na obchvatu města Tábora, respektive hlavním silničním tahu I/19 ve směru z Tábora na Písek. Při nehodě bylo zraněno 13 osob, a to 11 příslušníků AČR a 2 osoby z civilního osobního automobilu.

Všechny okolnosti nehody jsou předmětem následného šetření táborských dopravních policistů ve spolupráci s kolegy Vojenské policie.

K objektivnímu posouzení všech skutečností žádáme svědky nehody, zejména pak řidiče osobního vozidla tovární značky Peugeot 307, modré barvy, který v době nehody místem projížděl, aby se spojili s táborskými dopravními policisty a podali k události své svědectví.

Učinit tak mohou nejlépe po telefonní domluvě na čísle 974 238 250 na služebně dopravního inspektorátu v budově územního odboru PČR na Soběslavské ulici číslo 2763 v Táboře.

Rovněž tak žádáme každého ze svědků, kdo by měl k bližší identifikaci výše uvedeného osobního vozidla tovární značky Peugeot 307, modré barvy, stejně jako k totožnosti jeho řidiče, jakékoliv další důvodné informace, aby je předal policistům na výše uvedených kontaktech, případně lince číslo 158. Děkujeme.

Zdroj: Policie ČR