J.Hradec – Tragická dopravní nehoda u čerpací stanice „U Pštrosa“. O případu informuje por. Mgr. Bc. Hana Millerová.

Dne 26. listopadu v 15:35 hodin došlo k tragické dopravní nehodě  na silnici č. I/23 v obci Rodvínov na Jindřichohradecku, poblíž čerpací stanice „ U Pštrosa“, při níž se střetla tři vozidla. Při nehodě zahynul šestačtyřicetiletý spolujezdec ze Škody Felicie.

Dle prvotního šetření na místě dopravní nehody došlo k celé tragické události tak, že řidič Škody Felicie, jedoucí od Jarošova nad Nežárkou směrem na Jindřichův Hradec, pravděpodobně nedal při odbočování vlevo mimo komunikaci přednost protijedoucímu vozidlu značky Fiat, a došlo ke střetu. Škoda Felicie pak byla  odmrštěna zpět do svého jízdního pruhu, kde narazila do vozidla Peugeot 307. Při nehodě zahynul šestačtyřicetiletý spolujezdec ze Škody Felicie. Dalších šest osob bylo po nehodě převezeno k ošetření do okolních nemocnic.

Jindřichohradečtí kriminalisté žádají řidiče, kteří projížděli místem dopravní nehody a viděli,  jak k této tragické dopraví nehodě došlo, nechť se přihlásí na tísňovou linku policie  158. I zdánlivá maličkost může kriminalistům pomoci v objasnění průběhu a příčin této tragické dopravní nehody. Za Vaše informace předem děkujeme.

Zdroj: Policie ČR