Ilustrační foto

Kladenští kriminalisté v současné době prošetřují případ trestného činu loupeže,  kterého se dopustili dva dosud neznámí pachatelé, pod pohrůžkou zbraně odcizili vyšší finanční částku. Informuje nprap. Jana Šteinerová.

V neděli 5. února 2017 krátce před šestou hodinou bylo oznámeno na linku 158 loupežné přepadení casina v Kladně v Ukrajinské ulici. Do prostoru herny vešli dva neznámí muži a byli ozbrojeni krátkou střelnou zbraní.

Jeden z nich vešel za bar k obsluze a pod pohrůžkou zbraně ji donutil vydat z trezoru vyšší finanční hotovost. Druhý z pachatelů postával s krátkou střelnou zbraní v prostoru nedaleko herních automatů.

Po získání požadované finanční hotovosti utekli oba pachatelé z místa loupežného přepadení neznámo kam.

Kriminalisté nyní pátrají po pachatelích, kteří jsou podezřelí z trestného činu loupeže.

Jeden z pachatelů byl o výšce přibližně 170 cm, střední postavy a oblečen do tmavé bundy, džínových kalhot, na hlavě měl šedou kapuci a černou šálu přes obličej. Druhý z podezřelých byl vysoký asi 190 cm, střední postavy a oděn byl do džínových kalhot,  tmavé bundy a na hlavě měl kapuci.

Policie vyzývá občany, kteří v neděli 5. února 2017 před šestou hodinou spatřili dvě podezřelé osoby pohybující se v blízkosti casina v Ukrajinské ulici v Kladně nebo na útěku, aby poskytli informace na linku 158 nebo na policejní služebnu.

 

Zdroj: PČR