Třiaosmdesátiletou ženu postrádá rodina, především pak její manžel, od včerejších dopoledních hodin. Partnerka se mu ztratila cestou metrem mezi stanicemi Hradčanská a Motol. O pátrání informuje por. Mgr. Tomáš Hulan.

S ohledem na svůj věk není manžel schopen říci, do čeho byla pohřešovaná v době zmizení oblečena a ani cokoli relevantního k možnému místu jejího pobytu či výskytu.

Třiaosmdesátiletá žena již byla v minulosti pohřešována, kdy byla následně nalezena v polích v oblasti Řeporyje. Nejen na tuto lokalitu se samozřejmě policisté ihned po oznámení pohřešování zaměřili, ale zatím bez konkrétního výsledku.

S ohledem na věk seniorky je na místě ji vypátrat co možná nejrychleji. Proto nyní prosíme o pomoc při pátrání širokou veřejnost.

Pokud kdokoli tušíte, kde by se mohla pohřešovaná nacházet, pohybovat, přebývat, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158.

Kriminalisté do této doby provedli k vypátrání ženy veškerá dostupná opatření, která ale do této doby neměla pozitivní výsledek. Neustále probíhá pátrání po pohřešované. Aktuálně proběhla rozsáhlá pátrcí akce v oboře Hvězda. Do té byli nasazeni policisté speciální pořádkové jednotky, policisté jízdní policie na koních a služební kynologie, tedy psovodi. Nápomocen při pátrání byl také policejní vrtulník s termovizí. Ten krom Hvězdy propátral také oblast Divoké šárky, Vidoule a pole v oblasti Řeporyjí. Do těchto vyjmenovaných lokalit se postupně přesouvají i pěší hlídky, které aktuálně pátrají po pohřešované v lesopraku Vidoule.

Pátrčům druhého policejního obvodu se v rámci prošetřování podařilo vyhodnotit hodiny záběrů bezpečnostních kamer metra. Díky tomu nyní disponují fotografiemi pohřešované, kterou tyto kamery naposledy zachytily ve stanici metra Petřiny. Dalším pošetřováním a prověřováním tito kriminalisté zjistili, že se třiaosmdesátiletá žena po vystoupení z metra pohybovala u OD Billa v ulici Na Petřinách. To je zatím poslední zjištěný pohyb pohřešované ženy.

Proto nyní prosíme o pomoc a spolupráci při pátrání opbyvatele především lokalit Petřiny a dalších přilehlých.