Foto: PČR

První lednová nehoda na Náchodsku se stala jen necelou hodinu po půlnoci v obci Starkoč u Vysokova. Dosud neznámý řidič osobního auta přejel nohu 73letému muži, který v době nehody ležel na vozovce. Policisté objasňují okolností nehody a žádají, aby se přihlásili svědci a případní účastníci této nehody. Informuje por. Mgr. Eva Prachařová.

V neděli 1.1.2017 v 00:55 hodin, na silnici č. 304 16, v místě vjezdu do obce Starkoč, ze směru od Vysokova, u čp. 30, automobil přejel chodce ležícího na vozovce, který utrpěl těžké zranění.

Toto osobní vozidlo jelo ze směru ze Starkoče. V době nehody kolem projížděla 4 osobní vozidla ve směru od Starkoče a jedno z nich bylo bílé vozidlo BMW s xenonovými světly, další větší terénní vozidlo.

Policie České republiky, Dopravní inspektorát Náchod žádá svědky okolností nehody, zejména pak řidiče a osádky projíždějících vozidel, kteří by si mohli všimnout pohybujícího se chodce ve směru od Vysokova ke Starkoči, aby se se svým svědectvím přihlásili na tel. 734534250-4, nebo linku 158.

Zdroj: PČR