Policisté z obvodního oddělení Hradištko pátrají po odcizeném přívěsu. Informace poskytl por. Bc. Zdeněk Chalupa tiskový mluvčí

Dosud nezjištěný pachatel od čtvrtečních devatnáti hodin 24. listopadu do pátečních sedmnácti hodin 25. listopadu letošního roku ve Slapech – Ždáni na okrese Praha – západ odcizil přívěs za nákladní vozidlo svěle šedé barvy s pražskou registrační značkou za více jak třicet pět tisíc korun.
Policisté uvedený případ šetří jako přečin krádež, za který pachateli v případě jeho dopadení a následném odsouzení hrozí dvouletý trest odnětí svobody, zákazem činnosti nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty.
Policisté se rovněž touto cestou obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc, aby se jim přihlásili případní svědci, kteří se v inkriminovanou dobu v této lokalitě pohybovali a mohli si povšimnout podezřelých okolností, například výskytu podezřelých či neznámých osob a vozidel. Poznatky k hledanému přívěsu, jakož i k tomuto případu jim mohou občané osobně sdělit přímo na služebně obvodního oddělení Hradištko nebo je mohou zavolat na telefon: 602 306 492, případně prostřednictvím bezplatné linky 158 tísňového volání Policie České republiky.

Zdroj: Police ČR