Maskovaný pachatel

Mostečtí kriminalisté šetří případ loupeže a hledají svědky, kteří by mohli poskytnout jakoukoliv informaci k případu či k osobě neznámého pachatele. Informuje nprap. Ludmila Světláková.

Loupež se stala v neděli dne 20. listopadu kolem 05.45 hodiny v Mostě. Tehdy v ulici Víta Nejedlého přišel do tamní herny maskovaný muž, přistoupil k obslužnému pultu a pod hrozbou blíže nezjištěné pistole donutil přítomnou ženu k vydání finanční hotovosti. Poté z herny utekl.

Pachatel
Pachatel

Dle výsledků šetření byl pachatel ve věku asi 25 – 30 let, vysoký kolem 170-175 cm, na sobě měl bundu s kapucí tmavé barvy. Bunda má potisky na hrudníku a levém rukávu, u kalhot je potisk na levém předním stehně. Kriminalisté mají informaci o tom, že v době spáchání trestného činu byli v okolí pejskaři. Ti si mohli všimnout mladíka, který mířil na tržnici do herny. Policisté přijmou informace na lince tísňového volání 158.

Policie by uvítala i svědectví ženy, která přišla do herny krátce po loupeži. Šlo o mladou ženu ve věku 20 až 30 let, štílhlé postavy, dlouhých tmavých vlasů. Na sobě měla tmavou bundu, rifle, v horní části světlejší barvy, na stranách stehen moderní záplaty tmavšího odstínu a přes rameno kabelu černé barvy. I ona může zavolat na linku 158.

Zdroj: Policie ČR