Mělničtí policisté pátrají po pohřešovaném třiapadesátiletém muži, po kterém vyhlásili pátrání dne 26. srpna 2017 poté, co jeho kamarádka učinila oznámení na policejní služebně v Kralupech nad Vltavou. S mužem hovořila po telefonu a nabyla dojmu, že se vzhledem k jeho tíživé životní situaci rozhodl spáchat sebevraždu. V minulosti se léčil v psychiatrické léčebně, odkud odešel na revers. Informuje por. Mgr. Markéta Johnová.

Pohřešovaný odjel z domova na jízdním kole zn. Scott, antracitové barvy s přední odpruženou vidlicí.

Je štíhlé postavy, zdánlivého stáří 50-53 let. Má modré oči, šedé krátké vlasy, čelní pleš, na bradě strniště.

MATĚJÍK RICHARD
pohřešovaný muž
Datum narození 10.6.1964
Pátrání vyhlášeno 27.8.2017
Bydliště – okres MĚLNÍK
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 170 až 180 cm
Zdánlivé stáří 50 až 53 let
Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ šedé
  • STŘIH VOUSŮ strniště
  • BARVA OČÍ modrá

 

Popis oblečení není upřesněn, pouze je pravděpodobné, že má na sobě cyklistické sportovní kraťasy a žlutočervené tenisky, barevné tričko a černý, úzký, cyklistický batoh.

Po osobě policisté okamžitě začali pátrat. Podařilo se jim zjistit, že se pohyboval v oblasti Zlončice – Dolánky. Své dceři řekl po telefonu, že je na Řípu. Od té doby je telefon neaktivní. Pátrání však do současné doby bylo neúspěšné.

Žádáme proto každého, kdo by měl jakékoliv informace o pohybu nebo pobytu třiapadesátiletého pohřešovaného, nechť je neprodleně sdělí policistům z Územního odboru policie Mělník osobně na jejich služebnách. Kontaktovat můžete také telefonicky policisty z Obvodního oddělení Kralupy nad Vltavou na tel. 974 876 710. Využít lze také tísňovou linku 158.