JIHLAVSKO: Kriminalisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci

Patnáctiletá dívka se v neděli 23. září nevrátila z povolené dovolenky do zařízení pro mládež v Janštejně a do současné doby o sobě nepodala žádnou zprávu.

Dívka je vysoká přibližně 150 centimetrů, má hubenou postavu, hnědé oči a středně dlouhé, rovné  a tmavě hnědé vlasy. Dívka má na levé ruce u palce tetování (písmeno Š). Na levém předloktí má jizvy a dále má jizvu nad pravým kolenem a pod levým kolenem má růžovou skvrnu o velikosti přibližně deset centimetrů.

Dívka by se mohla pohybovat na Jihlavsku, Brněnsku, Zlínsku, Bruntálsku nebo Ostravsku.

Policisté po dívce vyhlásili celostátní pátrání. Veškeré dostupné informace i s jejím popisem byly předány policejním hlídkám. Do současné doby se však dívku vypátrat nepodařilo. Policisté po ní i nadále pátrají.

Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se dívka v současné době mohla nacházet, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158.

BEHÁROVÁ ADRIANA
hledaná žena
Datum narození 7.7.2003
Pátrání vyhlášeno 23.9.2018
Bydliště – okres ZLÍN
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 146 cm
Zdánlivé stáří 17 let
Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ obarvené
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ hnědá
  • Dívka má na levé ruce u palce tetování (písmeno Š). Na levém předloktí má jizvy a dále má jizvu nad pravým kolenem a pod levým kolenem má růžovou skvrnu o velikosti přibližně deset centimetrů. Mohla by se pohybovat na Jihlavsku, Brněnsku, Zlínsku, Bruntálsku nebo Ostravsku.