Kriminalisté třetího policejního obvodu se od soboty 10. září 2016 zabývají případem, při kterém zatím neznámý muž oslovil v Praze 3 na křižovatce ulic Roháčova a Zelenky Hajského teprve jedenáctiletou dívku a požadoval po ní sexuální uspokojení. Neznámý muž k dívce, která čekala na ulici na svou kamarádku, přistoupil chvilku před devatenáctou hodinou a nabídl jí peníze za to, když ho uspokojí rukou. Toho se dívka lekla, dala se na útěk a následně zavolala na policii.

Kriminalisté se případem zabývají pro podezření ze spáchání trestného činu svádění k pohlavnímu styku, za což vzhledem k věku oběti hrozí pachateli v případě odsouzení až pětiletý pobyt za mřížemi.

Popis podezřelého: muž ve věku 30 až 40 let, hubená postava s úzkými rameny a hnědé vlnité vlasy po ramena. Muž měl vousy nebo strniště a dioptrické brýle s černou obroučkou. Oblečený byl do fialového trika a džínů.

Podezřelého muže zachytily na ulici i kamery a v souvislosti s tímto případem pátráme po jeho totožnosti. Jestliže muže na záběrech poznáváte, kontaktujte linku 158.

Závěrem nutno zmínit, že k poškozené musel být přivolán policejní intervent, aby jí poskytl psychologickou pomoc.

podezrely podezrely2 podezrely3

 

Zdroj: Policie ČR