Ilustrační foto

V pátek 21. dubna letošního roku po jednadvacáté hodině došlo v Plzni k fyzickému napadení v baru nacházejícím se na Slovanské ulici. Zraněný muž byl převezen do nemocnice. Informuje nprap. Ladmanová Dana.

Odpoledne byli společně v baru jednačtyřicetiletý cizinec a devětatřicetiletý místní muž. Po předchozí slovní rozepři byl cizinec hosty vyveden z baru, ale vrátil se do půl hodiny zpět a po chvilce nožem zaútočil na místního muže, kdy mu způsobil bodnořezná zranění. Poškozený muž byl se zraněními převezen do nemocnice k ošetření. Podezřelý muž byl policisty zadržen.

Případ převzali policisté z Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje ze služby kriminální policie a vyšetřování. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu, zjišťovali okolnosti násilného trestného činu a probíhaly výslechy zúčastněných osob. Dne 22. dubna převzal jednačtyřicetiletý cizinec usnesení o zahájení trestního stíhání ze zvlášť závažného zločinu vražda ve stádiu pokusu.

 

Zdroj: PČR