Ilustrační foto

Žárlivý muž neudržel své emoce a kuchyňským nožem pobodal bývalou družku, se kterou stále žil ve společné domácnosti. Nyní bude čelit obvinění ze zvlášť závažného zločinu pokusu vraždy, za což mu hrozí trest odnětí svobody až na osmnáct let. O případu informuje mjr. Hana Klečalová.

V úterý 1. listopadu dopoledne zamířili broumovští policisté spolu se záchranáři do Soukenické ulice, kde dvaapadesátiletý muž napadl v bytě svoji bývalou družku.

Bylo krátce před devátou hodinou dopolední, když se mezi bývalými partnery, kteří žijí ve společné domácnosti, strhla hádka. Muž měl na svoji bývalou družku žárlit, a když zjistil, že byla v telefonickém kontaktu s jiným mužem, situaci neunesl a několikrát ji bodl kuchyňským nožem. Žena volala o pomoc, což naštěstí zaslechli sousedé.

Těžce zraněnou ženu převezla rychlá záchranná služba do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Policisté na místě muže zadrželi a převezli na policejní služebnu, kde si vyslechl obvinění ze zvlášť závažného zločinu pokusu vraždy, za což mu hrozí trest odnětí svobody až na osmnáct let.

Zdroj: Policie ČR