Pohřešování pětadvacetiletého syna oznámila policistům v průběhu dnešního dne jeho matka. Ta uvedla, že svého syna viděla naposledy včera, kolem jednadvacáté hodiny. Vážnost celé situaci dodává také to, že matka policistům předala dopis na rozloučenou, který měl dle jejího tvrzení sepsat její syn.

Podstatným faktem je také to, že pohřešovaný trpí vážnou chorobou, konkrétně bipolární poruchou. S ohledem na ní má užívat celkem tři různé druhy léků.

Na základě konkrétních zjištění provedli v odpoledních hodinách kriminalisté třetího policejního obvodu rozsáhlou pátrací akci v oblasti Kyjského rybníka v Praze 9, kde důvodně předpokládali výskyt pohřešovaného. Tato akce ale neměla pozitivní výsledek.

S ohledem na vše popsané prosí nyní kriminalisté třetího policejního obvodu o pomoc při pátrání po pohřešovaném širokou veřejnost. Pokud byste kdokoliv tušil, kde se může mladík nacházet, nebo přímo znáte jeho konkrétní místo jeho pobytu, nebo pohybu, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158.

 

ŠIŠÁK MAREK
pohřešovaný muž
Pátrání vyhlášeno 27.10.2016
Bydliště – okres PRAHA III
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 190 až 195 cm
Zdánlivé stáří 24 až 26 let

Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ plavé (blond)
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA VOUSŮ ryšavé
  • BARVA OČÍ zelená