Mezi železničními zastávkami Senohraby a Čtyřkoly v pondělí 3. října letošního roku krátce před třiadvacátou hodinou vběhla do kolejiště neznámá žena, která se následně střetla s projíždějícím osobním vlakem. Při střetu utrpěla zranění v takovém rozsahu, která se neslučovala se životem a na místě jim podlehla.

Vzhledem k tomu, že se do současné doby, i přes veškerá provedená šetření a opatření nepodařilo zjistit totožnost zemřelé, a pro řádné objasnění tohoto případu je nutné znát i její identitu, se touto cestou policisté obracejí na občany se žádostí o pomoc, zda dle níže uváděného jejího popisu, případně oblečení, neznají totožnost zemřelé ženy. Kriminalisty rovněž zajímá i skutečnost, kde se žena v průběhu inkriminovaného dne mohla pohybovat.

Na základě provedeného zkoumání soudními znalci bylo zjištěno, že se jedná o ženu ve věku 21 až 37 let, střední až hubenější 161 cm vysoké postavy, středně dlouhých hnědých až nazrzlých vlasů. Nehty na rukou měla opatřené modrostříbrným lakem, na nohou fialové barvy. V bederní krajině měla vytetovaný ozdobný ornament na ploše 17 x 3 cm.

K dalším poznávacím znamením patří příčná 3 cm jizva v hrdelní jamce, zřejmě po tracheostomii, okrouhlá bělavá jizva o průměru 1 cm na levém boku, pravděpodobně po zavedení hrudního drénu a bělavá 10 cm dlouhá jizva na levé ruce po chirurgické stabilizaci zlomeniny předloktí.

V době nešťastné události byla oblečena do šedé semišové mikiny značky Yessica s kapucí, opatřené v přední části zipem a kapsou, modrých džínových kraťasů délky nad kolena se zapínáním na knoflíky. V poutkách byl zasunut hnědý kožený opasek se sponou z bílého kovu. Na nohách měla černé sportovní boty značky Rolan s černou podrážkou, na bocích s umístěným ornamentem v kombinaci modré a růžové barvy.
Jakékoliv informace k tomuto případu jim mohou případní svědci přímo zavolat na telefon: 704 250 261, nebo prostřednictvím bezplatné linky 158 tísňového volání Policie České republiky.

Zdroj: Policie ČR

Upozorňujeme, že fotogalerie není určena pro slabé povahy a mladistvé.