Policisté z Obvodního oddělení v Kraslicích pátrají po dosud neznámém pachateli, který se dne 4. října 2016 od 01:20 hodin do 04:00 hodin vloupal do budovy školy v Kraslicích.

Pachatel překonal vchodové dveře do kotelny, kterou prohledal a odcizil z ní křovinořez včetně příslušenství v hodnotě kolem 7 tisíc korun a několik klíčů od různých prostor budovy. Poté si otevřel okno vedoucí z budovy na chodník, kam si připravil k odcizení přenosný litinový dřevo obráběcí univerzální stroj. Do prostoru kotelny si pak dále připravil různé elektro nářadí jako např. motorovou sekačku, tlakovou myčku a také malý motocykl minibike a to vše v hodnotě kolem 24 tisíc korun.

K popisu pachatele – mělo by se jednat o muže ve věku kolem 30 – 40 let, střední postavy, s nakrátko střiženými vlasy s kouty. Na sobě měl tmavou koženou či koženkovou bundu s nášivkou či nápisem na levém rukávu. Na hlavě měl baseballovou čepici tmavé barvy s nápisem či obrázkem a maskoval se pravděpodobně šátkem.

zlodej1zlodej

V případě jakýchkoliv informací k této osobě, které by pomohly policistům k jeho dopadení, volejte na linku 158 nebo přímo na Obvodní oddělení v Kraslicích na tel. čísle 974 376 740.

Zdroj: Policie ČR