Vítkovští policisté z příslušného obvodního oddělení prověřují protiprávní jednání majetkového charakteru, kdy ve dvou případech bylo provedeno vloupání do zaparkovaných osobních motorových vozidel.

K prvnímu přečinu krádeže v souběhu s přečinem poškození cizí věci došlo v nočních hodinách z 19. na 20. listopadu 2016 na ulici Bezručové v Budišově nad Budišovkou. To doposud neznámý pachatel prorazil palivovou nádrž osobního automobilu tovární značky Škoda Felicia a odčerpáním odcizil 35 litrů benzínu Natural v hodnotě 1 tisíc korun. Poškozením vozu vnikla škoda 6 a půl tisíce korun, vše ke škodě 60letého místního muže.

Přečin krádeže se stal ve stejné době i ve Vítkově, části Klokočov, kdy se neznámá osoba vloupala do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia a z volně odložené peněženky odcizila finanční částku na hotovosti ve výši 7 tisíc korun, ke škodě 44letého muže z Vítkova.

Informace, vedoucí k objasnění výše uvedených případů je možné kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na vítkovské policejní číslo 974 737 711.