Kabelka

Hamerští policisté sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu krádeže 34letému muži z obce na Litvínovsku Ten měl vniknout do uzamčeného objektu, odkud odcizil dvoje dětské zimní brusle a pletenou bundu. Lup si dal do batohu. O případu informuje nprap. Ludmila Světláková.

Batoh i s věcmi a kolo nechal stát v pozdně noční době u jiného objektu, když spatřil přijíždějící vozidlo a z místa utekl.  Strážníci odložené věci  našli  a předali je policistům z obvodního oddělení v Hamru. Ti šetřením zjistili, komu věci patří i to, že brusle a oděv byly odcizeny ze skladu. Muži hrozí až tříletý trest odnětí svobody za tento čin, již v minulosti byl za krádež odsouzen.

Bývalému příteli poškrábala auto
Vyšetřovatel mostecké policie obvinil z přečinu poškození cizí věci 24letou ženu z Mostu. Ta měla v nočních hodinách na sídlišti Výsluní v Mostě poškodit zaparkované motorové vozidlo tovární značky Renault. U auta poškrábala klíčem celkem šest částí karoserie. Svým jednáním způsobila poškozenému majiteli škodu ve výši 39 000 korun. Obviněná žena vůz poškodila úmyslně, neboť vozidlo patří jejímu bývalému příteli.

V autě nechala tašku, lapka ji ukradl
Jen deset minut nepřítomnosti řidičky stačilo neznámému pachateli, aby vnikl do zaparkovaného vozidla, a ukradl z něj tašku. Lapka kradl v Hamru na Litvínovsku v dopoledních hodinách a do vozidla se dostal za použití násilí. Poškozená tak přišla i o osobní doklady, platební kartu a peněženku s finanční hotovostí. Utrpěla škodu ve výši 4 000 korun. Další škoda vznikla na poškozeném vozidle. Případ šetří hamerští policisté.