V úterý dne 25. října 2016 byla kolem 20:40 hodin vyslána do ulice Ondřejská v Karlových Varech policejní hlídka z Obvodního oddělení Karlovy Vary – město s tím, že se má na tomto místě nacházet zmatená žena s tržným poraněním na hlavě.

Policisté se ihned vydali na místo, kde po příjezdu zjistili, že se 80 letá žena vydala ze svého bydliště kolem 17:00 hodiny na hřbitov. Při zpáteční cestě si chtěla úsek trošku zkrátit, a tak místo chodníku využila lesní stezku. Na mokrém listí jí to však nejspíš uklouzlo a žena zde zůstala nějakou dobu ležet v bezvědomí a se zraněním na obličeji. Po probuzení zjistila, že jí chybí taška přes rameno, ve které měla mobilní telefon a klíče od bytu. Tašku začala žena hledat a při tom potkala skupinku osob, kteří si všimli jejího zranění a vzhledem k tomu, že si mysleli, že byla přepadena, zavolali na policii. Na místo přijela i záchranná služba, která odvezla ženu k ošetření do nemocnice.

Na místo byl vzápětí přivolán i policista se služebním psem k pátrání po osobních věcech zraněné ženy v lesním porostu. Ty byly po necelých dvou hodinách nalezeny. Během dnešního dne tak budou ženě předány.

Zdroj: Policie ČR